Apie mus

UAB  „Inaigė“ savo veiklą pradėjo 2002 metais  specializuojasi  žinomų pasaulinių prekių ženklų  avalynės , drabužių ir aksesuarų didmeninėje prekyboje . Turėdami  19 metų patirtį galime pasiūlyti platų asortimentą, konkurencingomis kainomis. Prekiaujame avalyne, drabužiais ir aksesuarais. Siekdami turėti kuo platesnį klientų ratą, savo asortimento neribojame – vežame avalynę ir drabužius vyrams ir moterims. Taip pat siūlome didelį pasirinkimą įvairių aksesuarų – sportinių krepšių, rankinių, kuprinių, bei  apatinį trikotažą. Per daugiau nei 19 intensyvaus darbo metų įmonė sukaupė nemažą pažinčių ratą su tiekėjais užsienyje, todėl gali užtikrinti, kad produkciją gauna iš pirmųjų rankų.

Mūsų tikslas

Mūsų tikslas orientacija į klientą. Mes visada stengiamės, išgirsti mūsų pirkėjus ir patenkinti kiekvieno iš Jūsų poreikius. Ir visai nesvarbu, ar  jūs turite mažą avalynės parduotuvę , ar  esate didmeninkas. Su kiekvienu klientu dirbame individualiai, todėl žinodami Jūsų poreikius pasiūlome geriausiai tinkančią prekę. Mūsų asortimentas visada itin platus.

Kaip pirkti?

Visą informaciją: kainas, pristatymo kainą ir kitą dominančią informaciją galite gauti susisiekus su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +37064736909

Arba susisiekę su mumis čia

Pas mus rasite